Valcom - strona nieoficjalna

Puchar X-lecia drużyny Valcom Nieruchomości

• autor: michalreal, 2013-07-08 01:04

Drużyna Valcom Nieruchomości ma zaszczyt zaprosić wszystkich zawodników i kibiców na turniej z okazji  X-lecia zespołu, który odbędzie się dnia 20.07.2013 r. na „Nukleonie”.

Turniej ten będzie miał charakter charytatywny, a uzyskane pieniądze zostaną przekazane na rzecz brata dwóch zawodników OLSP, chorego na stwardnienie rozsiane, Łukasza Miśkurki.Turniejowi towarzyszyć będzie grill wraz z napojami, z którego dochód przekazany będzie również na rzecz Łukasza.

Zgłoszenia zainteresowanych zespołów będą przyjmowane mailowo pod adresem: x.lat.valcomu@gmail.com do niedzieli 14.07.2013 r.. Zgłoszenie musi zawierać nazwę drużyny, imię i nazwisko kapitana oraz jego kontaktowy numer telefonu i e-mail.

Kwota wpisowa wynosi minimum 70 zł od drużyny (wszelkie wyższe wpłaty są mile widziane i zostaną przeznaczone na szczytny cel) i musi zostać wpłacona na rachunek bankowy:

SEBASTIAN BAŃKO
WARSZAWSKA 9A/43, 05-400 OTWOCK

również do niedzieli 14.07.2013 r.

Z uwagi na możliwości organizacyjne liczba miejsc ograniczona.

Na zwycięzców czeka atrakcyjna nagroda niespodzianka J

Wszelkie pytania należy kierować na adres e-mail: x.lat.valcomu@gmail.com

Regulamin rozgrywek:

1. W rozgrywkach mogą brać udział drużyny wszelkiego typu. Szczególnie zachęcamy jednak do udziału drużyny grające w OLSP.
  2. Zawody rozgrywane są zgodnie z zasadami obowiązującymi w rozgrywkach OLSP.
  3. System rozgrywek i kompletny terminarz zostaną ogłoszone do środy 17.07.2013 r. i będzie uzależniony od liczby zgłoszonych drużyn. Organizatorzy dołożą wszelkich starań, aby każda drużyna zagrała w grupie minimum 2 mecze 2x 15 minut lub 1 mecz 2x 30 minut.
  4. Rozgrywki zostaną podzielone na etap grupowy (eliminacji) i pucharowy.
  5. Każdy mecz, nawet grupowy, musi zostać rozstrzygnięty (rzuty karne po 5 serii).
  6. Nie przewiduje się rozgrywania dogrywki.
  7. O kolejności drużyn w grupie decydują kolejno: zdobyte punkty, bezpośrednie mecze (w przypadku więcej niż 2 drużyn mała tabela meczów pomiędzy zainteresowanymi), bilans bramkowy, liczba bramek strzelonych.
  8. Drużyny są zobligowane do posiadania jednakowych koszulek, a każdy zawodnik musi posiadać strój sportowy.
  9. Nie dopuszcza się do gry zawodników pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.
  10. Liczba zawodników w jednej drużynie jest nieograniczona.
  11. Każdy zawodnik wychodząc na boisko potwierdza akceptację regulaminu i bierze na siebie pełną odpowiedzialność za udział w turnieju jednocześnie oznajmiając, że nie będzie dochodził żadnych roszczeń wobec organizatorów.
  12. We wszelkich kwestiach nie uregulowanych niniejszym regulaminem decyduje Organizator – drużyna Valcom Nieruchomości.

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Superpuchar
Ładowanie...